Mají poslanci, senátoři, ministři někde v budově sprchu ?

Když poslanec, senátor, ministr při jednání usíná tak by vedoucí nařídil, jít se osprchovat studenou vodou, aby se dotyčný probral.

Když člověk usne v zaměstnání tak přinejmenším je pokárán vedoucím, když má vedoucí špatnou náladu tak hned vytýkací dopis a když je ve zkušební době tak ukončení pracovního poměru.

Poslanec, senátor, ministr se v pracovní době může vyspat beztrestně a ještě za to dostane zaplaceno

Když jsme ve škole usnínali při hodině, učitelka po nás chtěla, abychom si v umyvadle opláchli obličej studenou vodou.

Nejlepší odpověď
led

Oni nespia, to tak urputne rozmýšľajú…

Další odpovědi
Jikra

Samozřejmě že tam mají veškeré sociální zázemí.A už jsem to tu dneska jednou napsal že tyhlety figury nejsou zaměstnanci a nejsou v prac.poměru a proto se na ně žádný zák.práce ani jiné pracovně právní předpisy nevztahují jako na vás.
Jsou voleni!!! Tak si to pamatujte a vzpoměňte si na ně až budou volby.

anonym

kdo se v práci nespotí,nepotřebuje sprchu a aby se probrali,stačí rána pěstí do huby!

Drap

Sprchy mají většinou přímo u svých kanceláří , většina z nich má v kanceláři i gauč, nebo válendu na které se může prospat