Zvědavý

Mají politici nějakou, třeba i nepsanou povinnost chodit do veřejnoprávních mé­dií?

Vidím, že někdy je to pro některé vyloženě nepříjemné ale prakticky nikdy jsem nezaznamenal, že by nějaké pozvání někdo odmítl. Nevíte jak to je? Díky

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, je to nepsaná povinnost. Občas se stane, že do některého pořadu politici odmítnou. Musí tak činit, bez médií a popularity by nebyli dostatečně známí.

Další odpovědi
Pepa25

Nemají. A odmítají, např. SPD odmítá nejčastěji:

Zdroj: https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/okamura-je-v-ct-vice-nez-bartos-zastupci-spd-pozvani-do-tele/r~3369733­296e911eb8335ac1f6b220e­e8/

elkon

Je to jejich věc, ale také je to v jejich zájmu, pokud chtějí svůj názor lépe prosadit. Záleží také na typu pořadu. někteří politici do určitých pořadů nechodí i když jsou zváni.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.