Mají ostatní psi respekt před policejním?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, policejní pes nemá ani odznak, ani bouchačku…
😉

Další odpovědi
anonym

Proč by měli mít?Policejní pes je jen vycvičen na pokyny cajtů,cit a agresivita se u psa změní po výcviku,ale bát se jen že je policejnío ,,,ne!!!.To je jako kdybys napsal,jestli se já budu bát cajta,když s ním budu mluvit
z očí do očí,tak to v žádným případě.

isteron

Náš nemecký špic mal rešpekt len pred tým, ktorý bol od neho väčší a mal dlhšie zuby. Aj tak na to prišiel, až keď bol starší, a skúsil to na vlastnej koži.

led

Len pred tými hodnostne vyššie, mohli by im pokaziť kariéru u psích dám.

anonym

Psí jelita jsou občas vyzývavým soustem pro vlčáky.