Viktorie II.

Mají motocykly v Anglii, obráceně plyn, spojku a řazení než u nás?

Nejlepší odpověď
elkon

Kdysi jsem viděl motocykl Norton, který měl brzdu vlevo a řazení vpravo. Už je to hodně let.

Další odpovědi
Drap

Nemají. neni pro to žádný důvod

hapiky

Je vidět, že nejste motorkářka. Motorka je jednostopé vozidlo. Znáte nějaký důvod, proč by měl být plyn či spojka u motocyklů obráceně? Proč se raději nezeptáte na světlo, jestli potřebuje úpravu, to by mělo logiku.

xiperio

Nemají.

Viktorie II.

elkon, můj praděda měl údajně motocykl s řazením na nádrži.