Martin Höck

Mají kódy na účtence z EET nějakou vypovídající informaci, nebo je to pouhá změť čísel a písmen?

Nejlepší odpověď
Dochy

fik – potvrzení ze strany fin. u. – nejsem si jist, zda jde jen o „podpis“ či zda se tam promítají nějaká data o transakci
PKP/BKP – generuje strana obchodníka a tam se promítají data transakce.
PKP je ale al. podpis pro data transakce, nejsem si jist, zda je vůbec možné data zpětně získat
BKP je myslím hash z PKP, takže dopracovat se k původním datům bude ještě obtížnější.

Další odpovědi
led

Každý kód má svoj význam.

Arne1

Nejsou to číslice a písmena, ale jen číslice (hexadecimální).