Pirate_of_D1

Mají k sobě blízko dva názory?

  1. Že manželství je největší nesmysl na světě.
  2. Že sliby a soudy jsou největší nesmysl na světě.

Nejlepší odpověď
quentos

ani bych neřekl, jen jsou postavené na hlavu (a za to původní iniciátor nemůže). Kdyby se manželský slib přeformuloval a soudy nebyly korumpovány, sloužily by svému účelu tak, jak to bylo zamýšleno…

Další odpovědi
Michal

Nemají k sobě blízko.Kdo se tímhle zabývá, toho bych rád poznal osobně.

dudu

Jsem si jist, že pokud by patřičně fungoval institut manželství, potažmo jeho vliv na výchovu mladé generace a namísto planných slibů platilo slovo a stvrzení dohody podáním ruky, pak by soudy byly nuceny s plným nasazením řešit pouze případy krádeží slepic mezi sousedy a hospodské rvačky kvůli hezkým děvčatům. Kdo prezentoval Vámi uvedené myšlenky je s prominutím hovado a měl by žrát jen to nejplesnivější se­no!!