bolak

Mají ještě operátoři ty výhodné nabídky tarifů s mobilem zdarma?

Pár let zpátky jsem si objednával u vodafone nějaký tarif, a bylo mi řečeno, jestli nechci spíš „tenhle“, že bych dostal mobilní telefon zdarma, resp. za 1 korunu, něco takového ještě stále funguje? A pokud jo, dá se někde na internetu najít srovnání všech takových nabídek od všech operátorů?

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Zadarmo snad rozdává jen Ježíšek.Ten telefon zaplatíte těmi podmínkami v tarifu a možná ještě dráž.

Další odpovědi
briketka10

já našla jen tohle :
https://tarifo­mat.cz/t-mobile-mobilni-telefony

Jsemtady

Dříve byly ty tarify dražší a cena televonů v nich započítaná.
Dnes jsou tarify přeci jen levnější, ale zase nejsou ty telefony. Leda na splátky.
Jinak běžně ty ceny telefonů byly jakoby zlevněné, ale daly se kolikrát pořídit za podobné peníze i přes internet, krom teda těch za 1kč, ale to byly stejně šmejdy.

Bedy

Bolak si stejně nebude kupovat mobil, zakládá jen otázky, aby opět ukázal, že je mezi námi…

bolak

briketka10: vidíš, paráda, to je vono!

briketka10

tak jo,
přemýšlím o ňákým Androidu víš 🙂
ještě si to musím rozmyslet !!

bolak

Bedy: teda teďs mě prokouk.. :)

briketka10

🙂