nosahosa

Mají jednovaječná dvojčata všechno stejné?

Před nedávnem jsem viděl dvě jednovaječná dvojčata, byli oba naprosto stejní… A tak mi napadlo, jestli mají úplně všechno stejný, mám namysli genitálie.

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, ač nesou stejnou genetickou informaci, nejsou zcela stejná – mají třeba odlišné otisky prstů…
Pokud jde o genitálie – nejsem si jist, zda vůbec existuje seriózní studie shodnosti či rozdílnosti…
😉

Další odpovědi
anonym

Ne!
Nemají plno věcí stejných,natož genitálie,ani zuby,otisky prstů a dalších plno věcí.
Márci nemá pravdu.

marci1

Ano, mají vše stejné. 🙂
„Jednovaječná dvojčata vznikají oplodněním jednoho zralého vajíčka jednou spermií. Zárodečná buňka se rozdělí na dvě – dvojčata jsou vždy stejného pohlaví a mají stejný genetický základ (stejnou konstituci, krevní skupinu, atd.).“
http://www.dvoj­cata.cz/

Lamalam

Pokud byli kluci zletilí, měl jsi je požádat, ať ti je ukážou..

lexx

nemají, nemají…jedno může mít pipinu a druhej pinďoura

Mc Merkurion

odpoveď na otázku je ANO,jak uvedla marci1,ale VŠE stejné nemají >>> přestože mají stejnou DNA,mají jiný otisky,vše ostatní mají stejné…

Zdroj: http://dna.com­.cz/index.php?lan­guage=cz&kate­gorie=ostatni&pa­ge=article&tex­t=64

briketka10

A jó já se překlikla sákra, nu což jsem taky z
dvojčat, ale dvouvaječných nejsme si podobný :))

Lamalam

lexx > jednovaječná dvojčata jsou vždy stejného pohlaví.