milablond

Maji introverti tezsi zivot?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Nemysím si. Introvert má větší problém své pocity, problémy a prožitky ventilovat nevenek a svěřovat se s nimi, ale nemusí to nutně znamenat, že má těžší život. Záleží, čím prochází, a také na tom, jak to vnímá. I introvert může být spokojený optimista, jen při tom každému neskáče radostí kolem krku, stejně tak jako extrovert může být zapšklý a protivný.

Další odpovědi
Emefej

Myslim si, ze nemaji. Proc by meli mit?

RyuzakiKate

Možná ten společenský, ale na rozdíl od extrovertů se velice jednoduše zabaví sami a svůj čas o samotě si užívají. Obecně jejich soukromý život bývá bohatší, než se jeví navenek u extrovertů, lvů salónů.
Mohu se tak charakterizovat, ovšem mívám své světlé chvilky a umím být otevřená, ale na základce a střední jsem úplně nejvíc nesnášela veškeré povinné (!) výlety a ještě nejlíp za účelem stmelování.