Čecho_slovák

Mají i milionáři své "odbory?

Nejlepší odpověď
Schluker

V dnesni dobe je v podstate kazdej s vlastni nemovitosti milionar, takze jo 😅 bejt milionar uz neni zadny terno, je to spis tak nejak zaklad ;)

Další odpovědi
Filip84

Když uvážíš, že million je cca 30ti násobek průměrné mzdy, a že skoro každý jiný pozemek, než les nebo zemědělská půda, má na většině území tohoto státu millionovou hodnotu, o nemovitostech ani nemluvě, tak více millionářů bude členy nějaké odborové organisace.

zjentek

Ano, vládu. );

elkon

Kdybys věděl co je úkolem odborů, tak se nebudeš tak hloupě ptát.

Čecho_slovák

elkon, tobě se ztratil humor?