Avatar uživatele
anonym

Maji hezci lide zivot snadnejsi ? -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, Andělé, Kerberus, hanny 2, Deli, anonym před 4651 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Fyzická krása je pomíjivá. Řekla bych, že důležitější je vnitřní krása.

Navíc, každý má jiný názor na krásu… Takže jak kdy a jak u koho …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Ne, určitě nemají,dokonce i vztah navazují daleko obtížněji než průměrní lidé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Říkají že ne,ale nevěřím.Mají!Vy­dělávají jen tím,že jsou krásní!Neví a nepoznají co je to práce!Jiné to je u lidí chytrých a nadaných.Ti totiž narozdíl od krásných lidí něco umí.Nejlepší by byla kombinace obou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

ne.
všeobecně ne.

v byznysu možná ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

v nekterych smerech ano, v nekterych naopak ne – rozhodne lide hezci osobe vetsinou zavidi, to uz hned vznika predpojatost, ale zase nekteri zamestnavatele vybiraji budouci zamestnance prave podle vzhledu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Nemají mají to těžké,,nemají ani přátelé kteří je nepodrží.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

těžko říct, spíš záleží na chování a projevu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Nevim jak u muzu, ale obecne hezke zeny a modelky ano. Nevim jestli stastnejsi, ale snadnejsi ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Myslím si že nemají akorát je furt někdo okukuje u celebrit už bych řekla že ten život snadnější je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Jeednoduše a stručně. Určitě mají.
Je potom ale otázkou jak s tím naloží a zda jim nestoupne do kebule.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Jak v čem a jak kdy.

Poučila jsem se hned na SŠ, kdy jsem měla 178 cm, 65 kg, dlouhé nohy a pevné trojky… Vzala jsem si mini a velkej výstřih – a zkoušky z čj a dějepisu byly v kapse, i když v hlavě toho moc nebylo. Učil nás starý mládenec, který se raději dlouze díval do výstřihu než poslouchal, co melu.
Od něj jsem to vzala na zkoušku z účta. Šlo mi, neměla jsem s ním problém, později jsem se jím částečně živila a doučovala jsem ho studentky z OA. Jenže jsem se přeřekla hned při první odpovědi, opravila jsem se, ale vyučující (muž, tak 35 let!) vstal, zařval, že to neumím, tak hádám a vyrazil mě bez další debaty s pětkou! Vypotácela jsem se od něj a na chodbě jsem narazila na učitelku (šílená baba, ošklivá a tlustá) statistiky. Hned mě zatáhla na zkoušku k ní – a další pětka. Tady právem, ale díky mému vzhledu mi to ještě osladila řečmi.

Takže poučení? Asi jsem si nevzala žádné, pořád totiž věřím, že budu mít snadnější život, když mi to bude víc slušet 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Profesně určitě, v soukromí jim to spíš komplikuje život.
Všichni to posuzujeme z vnějšku, podle médií, soukromých názorů a odhadů. Pochybuji, že mezi odpovídajícími je někdo osobně vyloženě krásný, aby se nám svěřil s vlastními zkušenostmi.
Stačí si ale přečíst pár autobiografií hvězd nebo kvalitní rozhovory (ne bulvární). A zjistíte společný závěr, většina nápadníků vidí jen to pozlátko a výhody. Ti normální a kvalitní si ani netroufnou právě pro odlišný svět celebrit.
Osobně znám několik slavných osobností, a když získáte jejich důvěru, asi byste všichni byli překvapeni jaké mají obyčejné lidské starosti a jak je náročné žít ve dvojím světě, v tom veřejném a zcela odlišném soukromém. Po 40 letech zkušeností s tímto světem si troufám tipnout, že většina obyčejných lidí je v soukromí šťastnějších než různé glorifikované celebrity. Obstát v tvrdém světě bývá náročná řehole.
A myslím, že tom, který se pohyboval v showbyznysu, by vám to jenom potvrdil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

hezčí lidé-diskutabilní pojem ;D kráse nejde měřit, neboť každému příjde něco jinak krásné ;D

krása je nepodstatná, důležité je mít charisma.

populární lidé mají možná hodně peněz a z počátku je tokrása, ale nemůžou se svobodně pohybovat, a pod. takže snažší život rozhodně nemají.
např. co takový Nečas-došel by někam na sraz komunistů a už by jsme ho v televizi neviděli ;D a nebo, řekl by někdo, že paroubek to měl s aktivisti snažší, když na něj házeli vajíčka? ;d

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek