bolak

Mají herci ve filmech s tématem II. světový války problém s tím když musí hajlovat?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Asi záleží na povaze herce. Jsou to také jen lidé a každý bere svou práci jinak – něktěří takovou roli přímo odmítnou, jiní to berou, že to prostě patří k práci a k roli, kterou přijali. Jak to pak ale prožívají, když dělají musí dělat něco, co jejim proti srsti, na to už se musíte zeptat jich.