petra15

Mají gynekologové normální sexualitu?

Muzou pak doma vnímat manzelku jako zenu?

Nejlepší odpověď
led

Petra15, ide o dve rozdielne veci, ktoré sa navzájom nevylučujú
1 – povolanie – gynekolog
2 – sexualita
až budeš chodiť na prehliadku u gynekológa, možno pochopíš.
PS.
ak chceš presnejšie, sused gynekolog má dve dcéry a je šťastne ženatý.

Další odpovědi
Kelt

Gynekolog je povolání, které vykonává a vztah se ženou se týká jeho osobního vztahu.
To by pak pracovník například kuchař nesměl doma jíst a podobně.

anonym

Myslíš, že gynekolog má v posteli pocit, jakoby dělal ´přesčas´??
😉
Řekl bych, že manželku (nebo milenku) nemůže partner (bez ohledu na vlastní profesi či zálibu) vnímat jako ´přerostlou vagínu´, jde o člověka, osobnost.