bolak

Mají dvojčata stejnej styl chůze a držení těla?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nemají
Doplňuji:
Mohou mít. Nejčastěji se podobná chůze vyskytuje u jednovaječných dvojčat. Ale i to neni podmínkou. U dvojvaječných dvojčat téměř vůbec ne.

Další odpovědi
anonym

Ano,mají. U nás ve firmě pracují dvě ženy a dva kluci a když jdou společně,mají stejné pochyby.Je to až neuvěřitelné.
Doplňuji:
Jistě,píši o jednovaječných dvojčatech!

anonym

Drape,tak jsi oslavu v noci přece měl?

Drap

Nejsem zastáncem žádných bouřlivých oslav, tak jen zlehounka, decentně

anonym

… a tak to má být.