Avatar uživatele
fcoop

Mají cikáni smysl pro humor?

Vyfoť Roma při práci, vybízí nová kampaň romské organizace.

Brno – Brněnská organizace IQ Roma servis dnes spustila kampaň, v jejímž rámci mají lidé fotografovat Romy při práci a zasílat snímky s jejich příběhem do soutěže. Fotografická kampaň Chytil jsem Roma při tom – v dobrém světle má ukázat, že Romové pracují a chtějí pracovat.

http://www.de­nik.cz/z_domo­va/vyfot-roma-pri-praci-vybizi-nova-kampan-romske-organizace-20121106.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, aramah, kapka, iceT, johana 56, briketka10, anonym před 4187 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

já kdybych je fotila tak mi ještě vynadají a budou mi vyhrožovat, že mi rozbijou hu.., jako už se mi to stalo, když jsem fotila jejich auta a „nepořádek“ před mými okny !! to u nás byla policie a málem rvačka mezi nima.. fotit je vážně nemá cenu..a když někteří opravdu tvrdě makají na stavbách, tak ti se zrovna neusmívají a smysl pro humor, kde by ho vzali jsou přeci vykořisťovaní svým šéfem :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

koukám, ty fotografický soutěže jsou rok od roku obtížnější…

nejdřív Yetti a teď tohle..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Vidět cikána s lopatou je unikát,
no a když už ho náhodou vidíš, tak je moc nebezpečné ho fotit.
Až takovej smysl pro legraci nemaj :

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Nikdo nemá rád když vás někdo fotí a vy se právě chystáte něco ukrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Dík za tip, o akci jsem nevěděla. Znám osobně poměrně dost Romů, kteří pracují a i by se u toho klidně nechali vyfotit. Např. moderátorka v rádiu, na úřadě na sociálce, v azyláku pro matky s dětmi, učitelka ve školce pro sociálně slabé rodiny, ale i ve fabrice. Chtějí to i s příběhem, takže by nebyl problém.
Na ulici vídám romské dělníky u nás ve městě také, ale neznám tedy jejich příběhy.
Takže klidně do soutěže něco nafotit můžu /spíš řeknu těm lidem, ať se v práci vyfotěj sami 🙂/, ale nemyslím, že to nějak změní názor majority celkově na Romy, každý přece ví, že určité procento z nich pracuje a větší procento ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Rozhodně musí mít. Obrovský. Takovou legraci, jakou si dovedou dělat z celého našeho státu, z práce, povinností, vytvořených hodnot – to přece nemůžou myslet vážně!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

před rokem mě jeden cigán v noci zkopal a dost se při tom smál takže smysl pro humor mají obrovský :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ano, už je tom „Vyfoť při práci..“ je vtipné, ale photoshop jich zaměstná určitě hodně. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Maji smysl pro humor.
A exustuji i slušni kteři normalně pracuji, ale je jich hodně málo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Lukasy: myslím že tři… nebo tak nějak

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

aramah: ono je dost těžký ho vyfotit i když nepracuje, vono chceš vzít foťák doruky, a najednou koukáš že už ho nemáš…

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

🙂

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek