dust8

Mají chytré hodinky aplikace pro připomínky událostí z kalendáře na neurčitý počet dní dopředu?

Např. jestli, když tam nastavím něco na nějaký den v březnu, tak jestli mi to ten den potom hodí danou připomínku na hodinky přes tu aplikaci kalendáře se kterou je to spárované přes chytrý telefon?

Nejlepší odpověď
Edison

Jsem přesvědčen, že co je v kundeláři v mobilu (nebo jinde a propojeno oučtem a mobilem) hodinky zobrazí cokoli, co je propojeno s mobilem. Teda aspoň ty slušný. Když kokám na recenze „chytrých“ hodinek, tak mnoho z těch na trhu jsou spíše hloupé fitness náramky, než chytré hodinky.

Další odpovědi
anonym

hodinky notifikují vše co notifikují na mobilu běžné mobilní aplikace (de facto zrcadlí všechny notifikace) takže pokud vás kalendář na mobilním telefonu umí upozornit dopředu udělají to i hodinky.