Lorrien

Mají čeští studenti možnost studovat vysokou v Číně??

A mohou tam zažádat o stipendium?? Děkuji za odpovědi ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Předpokládám, že ano, info si najdi dle odkazů. Jen u každého takového stipendia předpokládá určitá znalost jazyka. Pouze s angličtinou tam nevystačíš- zkušenost syna jednoho přítele.

Další odpovědi
Lucijej

Jasně, že mohou.

Vygůgli si tamní školy, přihlaš se k přijímačkám a teprve, až po přijetí se podává žádost o stipendium.

Drap

Určitě mohou, pokud na to mají. O stipendium mohou žádat pouze ty školy, které stipendium poskytují.

anonym

Kamarád a kamarádka strávili v Číně nezávisle na sobě rok, každý jinde. A zcela určitě měli stipendium, jinak by si to nemohli dovolit. Zkuste se informovat na vaší univerzitě. Přes Palackého v Olomouci to jde.