mají byt tresty stejné bez ohledu národnosti?

podepsali byste také tuto petici?
http://www.chce­mestejnymetr.cz/

Nejlepší odpověď
GM

Tuhle petici bych podepsala z fleku. Velmi držím palce starostovi z Nového Bydžova, aby dokázal to co dokázat chce a vytvořil tak precedens i pro ostatní města. Pocházím z Brna – říká vám něco „brněnský Bronx“? tam jde slušnému člověku skutečně někdy o život, pokud tam nešťastnou náhodou musí.

Další odpovědi
led

Nemám právo hovoriť do vnútorných záležitostí ČR, ale plne súhlasím s tým aby sa trestné činy riešili bez ohľadu na národnosť, rasu, pohlavie a politickú príslušnosť.

anonym

Ano,já ano!!!!!!Už tak činím!

fofbal

Ano. Jak jsme si rovni před Bohem, tak to má být i před zákonem. Neexistuje za přečin výjimka jsi-li černý, žlutý i bílý. Mysli, nebo plať.