Mají bezdomovci mobily?

Třeba někteří nezaměstnaní naši spoluobčané jiné barvy pleti, které většina společnosti nemá ráda, mají někdy doma víc hi-tech technologií (satelit, plazma, blu-ray přehrávač, 7.1 repro) než lidé, kteří na to mají.

Nejlepší odpověď
anonym

to záleží od toho jak velké pobírají sociální dávky,pokud jsou dost velké což ve většině případů ano tak mají kde co,jen né práci

Další odpovědi
Miroslavst

Proč závidět? Vždyť to mají přeci z poctivé práce. Děllali až z toho zčernali a nyní si pouze užívají :D:D