Gestas

Mají autobusy autoškoly druhé pedály pro instruktora?

A pokud ano, kde?

Nejlepší odpověď
carlosbomber

Staré karosy co jezdí po karvinsku vím že mají. je tam dotatečně přidělaná sedačka hned u schodu a pedály jsou propojeny stejně jako u osobáku.
Smlouvyzdarm: není pravda že musí mít Cko stačí bohatě B.

Další odpovědi
Smlouvyzdarm

Nad tím jsem nikdy nepřemýšlel, ale vzhledem k tomu, že před tím už musel mít céčko, tak k tomu asi nebude důvod..... 🙂

Doplnění:
Tak jsem to proklepl a skutečně stačí jen béčko – carlosbomber má pradu.
Tak a teď přemýšlím jestli to nebylo v minulosti jinak, nebo jeslli mě nepřepadla nějaká senilní demence (ale to není možné, tak brzo…)