zjentek

Mají aktivní přihlášení vliv na výkon prohlířečů?

Tak třeba při FB mám dojem, že člověk doslova TRPÍ u rychlosti svého browseru, když je na FB přihlášen. A jakmile se člověk následně z atlasu hub odhlásí, tak browser rázem jede bomby jak cip, jestli si rozumíme. Ani není třeba zavírat kartu FB, Stačí se odhlásit a je to nebe a dudy. Nebo ještě jinak: deset otevřených karet FB je pro brwsr jako nic, zatímco stejné množství karet, otevřených při přihlášení je prohlířečovou smrtí! Děkuji.

Odpovědi
postcd

Pokud jste na prázdné stránce s přihlašovacím formulářem a pak se přihlásíte na složitou stránku, která se dynamicky obnovuje (třeba facebook, twitter), tak si myslím že je to rozdíl a počítač nebo prohlížeč je rozdílně zatížený. Nemyslím si ale že by to byl případ stránek jako je odpovedi.cz , ty jsou úspornější. Třeba prohlížeč FIrefox má přehled dopadu jednotlivých stránek. Zadejte adresu: about:performance

postcd

toto jsem nepochopil: „deset otevřených karet FB je pro brwser jako nic, zatímco stejné množství karet, otevřených při přihlášení je prohlířečovou­ smrtí“