Biskitka

Mají 8.5. 2015 otevřeno pošty?

Dobrý den, mají na státní svátek, který bude 8.5.2015 (pátek) otevřeno pošty respektive- na ulici Freyova? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
gecco

Pokud myslíš pražskou Freyovu ulici (ubylo by tě, kdybys napsala město??? – a nebo se domníváš, že mimo Prahu poštovní pobočky nejsou?), tady máš kontakt (včetně telefonu) – https://www.pos­taonline.cz/vyh­ledani-psc/-/vyhledat/psc/19003 – a zítra si tam můžeš v provozní době zavolat.
Doplňuji:
Tony – některé pobočky budou otevřeny určitě…
😉

tony2412

Těžko když je státní svátek!!!