Majetkoprávní vyrovnání

Dobrý den. Chtěla bych vás požádat o radu. V 1982 roce se manžel rozvadl a majetkoprávní vyrovnání bylo uděláno dohodou. Bývalá manželka si vzala celé vybavení bytu ,ale prý část domu se vzdala ve prospěch dvou dětí. Na katastru nemovitostí je stále zapsaná. Jsme s manželem 20 let, ale nevím co máme udělat, aby vlastníkem domu byzapsán manžel. Děkuji za kladnou odpověď. Eva

Odpovědi
Zlatomuska

Jestli to majetkoprávní vyrovnání bylo dohodnuto písemně, zajděte stouto písemnou smlouvou na Katastr.úřad a nechte vymazat býv.manželku jako spoluvlastníka domu. Pokud takovásmlouva neexistuje, budou ji muset Váš manžel a jeho bývalá žena sepsat- dohoda