Pavel1212

Mail s větší přílohou

Posílám druhému mail s prezentací, která má okolo 8,5 MB. Nejvíce mohu poslat asi 15 MB (mail mám na Centrum.cz). Nevíte proč mi nejde odeslat? Nebo možná jde, ale už mi to píše asi 5 minut, že se odesílá.
Děkuji za odpověď :)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

SMTP servery někdy nepropustí větší mail než 1 MB
Velké soubory je lepší nahrát na úložiště (www.uloz.to) s poslat odkaz

Další odpovědi
hanulka11

Mě také nejdou na seznamu odesílat větší přílohy ale udělala jsem si g-mail a tam to frčí v pohodě.

brezovak

na prezentace se dá využít i letecká pošta

Zdroj: www.leteckapos­ta.cz/