lola

magnetizér do auta?

Znáte to někdo,máte s tím nějaké zkušenosti? Poraďte mi prosím,zda ano,či ne,díky

Odpovědi
mojitek

někde jsem viděl testy-je to úplně k ničemu,prostě zbytečně vyhozený peníze.

venkovan

Jeto ten nesmysl na přívod paliva který sníží spotřeba a zvýší výkon?
Jestli ano, tak testy laboratoří ty reklamní hesla nepotvrdily.
Logicky – kdyby to tak fungovalo, tak to dneska je na každém druhém novém autě.
Používá se i u změny tvrdosti vody. opět, mnoho protiřečných posudků.