lucille

Magie – věříte v ni?

Věříte v magii, čáry a kouzla??..Jaký na to máte názor? … Jestli v něco takoveho věříte, myslíte že je to dobré nebo špatné??

Nejlepší odpověď
kropitko

Jistě,,,,jsem čarodejnice?!

Další odpovědi
Elk

I když se dá něco vysvětlit, přezto si myslím, že něco na tom bude. Náš mozek nemůže pochopit všechno a navíc je to krásné tajemství.

poa.li

Myslím, že v magii se nedá nevěřit. Všechno, co se děje jsou „jen“ důsledky nějakých příčin… To že některé souvislosti neumíme popsat a pochopit z nich nic nadpřirozeného nedělá… řekl bych.

ten který je

Já si myslím že s magií ztratil člověk který žije v moderní civilizaci kontakt.Jen obyvatelé zapadlých kmenů někde v pralesích Amazonky ví o čem je řeč.