relux

Magie, smlouva s ďáblem.

Zdravím, již dlouhou dobu věřím v magii. Možná si myslíte že jsem pako nebo tak nějak, ale já moc prosím ty, kteří na to aspoň trochu věří, nebo s tím mají aspoň zkušenost, jestli by mi neodpověděli:
Nedávno jsem dělal rituál s krví, na pergamen jsem napsal ESAUE krví z levého malíčku, bylo to tak na netu, neměl jsem tušení, že se něco stane, přál jsem si něco a ono se to splnilo a dneska jdu na net a prošmejdím pár webových stránek o magii a wuala, dozvím se, že jsem „prakticky“ podepsal smlouvu s ďáblem.. Nic takového jsem neměl v úmyslu a tak se chci zeptat pravého „mága“ zda-li jsem ji vážně podepsal.. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Damiana

Měl jsi začít tady (odkaz). Pak by sis podobné blbosti rozmysel. Zkus z toho podobně vykličkovat…:-)))

http://www.csfd­.cz/film/7567-smlouva-s-dablem/

Syd

Jsem pravej mág a tvrdim, že nepodepsal. Na další podobný otázky snad ale příště radši zvol jiný stránky.

anonym

Já vím, ty chceš slyšet názor zasvěceného, obávám se, že tady ti pšenka nepokvete.Taky jsem se na to dívala, nevím, já si s takovými věcmi nerada něco začínám, protože tomu nerozumím, ale píší tam, že když je to SPRÁVNĚ použito, ochání tě to.Ještě že nemám doma ten pergamen, už bych tady určitě dělala blbosti…:-((

Lukasy

Pokud to nemá nic s polečneho s dáblem tak nevidim duvod aby se do toho pletl :)

anonym

Dobry den, mohl by jste mi prosim presne popsat, jak jste ritual provadel a za jak dlouho se Vam Vase prani splnilo? Ja jsem ritual ESAUE provedla pred dvema dny a jsem tedy v „ocekavani“. Podle mych zjistenych informaci se nejedna o smlouvu s dablem.

Dekuji predem.

S pozdravem

Helena

genea1

tak to si myslím, že sis asi zbytečně sám sobě zkomplikoval další život, vše,co je spojeno s oběťmi a propojeno je zpečetěním krví, tedy tím víc pokud vlastní, je otázkou práce s magií o vyšších vibračních tocích, a tedy je to smlouva s tím, koho jsi při tom vzýval, magie, jako taková totiž není jasně rozdělená jen na černou a blou, jak si mnozí myslí,tato hranice je velmi těžce rozeznatelná, kdy jsi ještě v pozitivních vibracích, a kdy už jsi v negativní hranici, to,co jsi udělal se ti odrazí na tvém budoucím životě už v tomto bytí tady a teď, navíc jde o to, co jsi chtěl splnit a se ti splnilo, to znamená zda tvoje žádost a smlouva s entitou byla ve směru škodit a ublížit nebo třeba mít prospěch na úkor jiných nebo zda jsi /doufám,že ne/ někoho ovlivnil, a tím porušil jeho svobodnou volbu, ale v základu mohu říci, že vlastní krví jsi zpečetil dohodu s entitou, egregorem,duchem nebo stínem, či jiným „stvořením“, které ti pomohlo dát sílu do tvého přání, jsem mág a mohu směle říci za dobu své práce, co čistím takové „neznalce i znalce“ od toho,co dělají a netuší důsledky svého počínání, že pokud jsi porušil některý zákon celého Universa nebo pokud jsi vyslovil s tímto /doufám, že ne/ kletbu nebo navázal a vzýval temné síly, pak ses namočil do velikých problémů a odraz toho s důsledky mohou nést nejen ty sám, ale všichni okolo tebe a také tví potomci, záleží na tom,co jsi chtěl a se ti splnilo, jinak dělám tyto čistky od vlivů temných sil, kleteb,odvádění negací atd. pročti si na webu www.spiritlec­ba.717.cz

Měl jsi nejprve se s magií seznámit a teprve potom jsi měl zvážit,co a jak udělat nebo se poradit s mágem

relux

GVKB: vaše psychopatická stránka je mi k ničemu. Podívejte se, když si chcete vynadat někomu do miminka tak si běžte k někomu jinému 😉 jinak děkuji za názory.

tommy70p

Ano, upsal ses ďáblu, ale nevyšilujte.
Už to není co bývalo, ale raději si příště rozmyslete co a za jakou cenu chcete.