OLDA321

Mafia na windows 7 nejde

Zdravím,

Nedávno jsem si pořídil windows 7 na který jsem chtěl naistalovat PC hru ,,mafia 1"…hra se v pořádku spustí, ale hned jak se dostanu do hry mi začne ,,blbnout" načítání textur, jinak jde vše jak má..všechny hw požadavky splňuji, dřív když jsem měl na stejném pc windows XP, tak jsem to rozchodil v úplném pořádku.Nevíte někdo co s tím, za každou radu předem děkuji

Odpovědi
anonym

Ahoj, mě se tohle dělo, když jsem měl nějakou dobu Visty. Textury se v některých místech nenačetly nebo problikávaly. Teď mám taky sedmy a na nich v pohodě. Zkusil bych nastavit kompatibilitu s Win XP nebo aktualizovat drivery na grafiku. Ale nejsem si jistý, jestli to pomůže. Tenhle problém má hodně lidí, když si pročteš fóra, tak tam ani řešení nenajdeš.
Doplňuji:
Na sto pro. v tom má prsty grafická karta, nejspíš se to nějak pere s novými drivery.