Avatar uživatele
kurec

Mafia 2 nefunguje

dneska jsem si koupil hru Mafia 2 special extended edition a nejde mi nevite proc?
Doplňuji:
moje hardware
system windows xp
procesor:Intel® Celeron® CPU 2.66GHz
Ram: 1.50GB
graficka karta:RadeonX300/x550/x1­050series
volne misto na disku (s hrou)7.10 GB
Zvukova karta(nevim kde to zjistit a ta graficka karta taky nevim kde zjistit ale nekde tak bylo graficke adaptery tak by to mohlo bejt ono jinak tak nic grafickeho nebylo prosim poradte

Upravil/a: kurec

Zajímavá 0 před 4085 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
huxa

tak hochu, to seš borec, že utrácíš za něco, co ti nepojede… hele, řeknu to takto, je na čase si koupit nový počítač. Procesor by to chtělo trošku silnější, no, neměl by s ním být velký problém, ramka 1,5GB? na tom ti mafia dobře určitě nepojede a HDD by ti určitě taky prospěl větší :) navíc, win xp už jsou hodně zastaralé a nemají moc dobrou kompatibilitu s novými hrami. Koupíš i notebook s lepší výbavou pod 9000Kč

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ven.cik

Třeba jestli nemá na tvůj počítač vysoký HW nároky, nebo špatná instalace…Zkus napsat něco bližšího, co se ti třeba ukazuje…
Doplňuji:
Souhlasím s huxou, nevím proč sis nezjistil hned jaké má hry HW nároky…Chce to koupit novej počítač…;)

Upravil/a: ven.cik

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

A nezkoušel 's předtím tu „neextended“? Co to blije za error? Nebo jak se projevuje, že to nejde? Klik a nic? Zkus novou verzi DirectX, mně bez ní taky nešla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek