štamgast

Máe radši filmy pro pamětníky, nebo ty moderní?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

obojí

Moderní,není ta správná volba,mám ráda ty,které mě pobaví,zaujmou a může to být i film staršího data vzniku,naopak novější slátaninu,hemžící se skákajícimi lidmi a roboty vše umějícími, nechávám bez povšimnutí.

Další odpovědi
kropitko

obojí

Ale ne všechny, jen ty dobré a kvalitní, no prostě ty co se mi líbí.

anonym

obojí

To je podobné jako otázka na hudbu, zda moderní nebo klasickou.
Odpověď je tatáž, stejně jako hudbu dobrou, tak i filmy dobré. Stáří není kvalitativní hodnocení.

briketka10

obojí

podívám se na starší filmy, jinak mám ráda psychologická dramata, filmy podle skutečných událostí, přírodopisné a hrané se zvířaty..

www

Pro pamětníky

Možná mám špatný vkus, ale „moderní“ mne neberou.

aramah

obojí

Ale hlavně dobrý i když začínám dávat přednost pohádkám :D

anonym

Pro pamětníky

Těšil jsem se na to, že po revoluci tady budou filmy nové, protože se umělci vyjadřovali, že nesmějí točit, protože jim to komunisti zakazovali.V této době jsem ale zjistil, že jejich filmy mě nic neříkají, protože jsou nelogické a ani jejich humor mě nebere.
Proč se stále víc televizí vrací jak k seriálům z dob socialismu (které sice byly poplatné době), ale měly lidský charakter(Muž na radnici, Žena za pultem, Inženýrská oddysea,Plechová kavalerie, atd).
Kdyby nebylo těchto seriálů neměly by televize co vysílat.22let po revoluci a najednou jsou jim tyto seriály dobré.Čímpak to asi je když dneska můžou všichni všechno a nemusejí se bát cenzury?Je vidět, že za komunistů se asi točily kvalitnější seriály než dnes.
Zrovna tak filmy, proč se asi opakují stále dokola filmy z let osmdesátých (Troškovi Seno, slunce…)?Ještě jsem neviděl, aby se tolikrát protočily filmy co jsou natočený po revoluci.Stále více je filmů, které se natočily dříve (ať již opravdu staré filmy a nebo filmy z dob socialismu) a televize je neustále reprizují.Z toho usuzuji, že o nové filmy nemá nikdo zájem.

MILAN1961

Pro pamětníky

funa

Pro pamětníky