uccello

Machrovali jste někdy se svým mobilem?

Zažívám to docela často a někdy se neubráním smíchu. Znám lidi, kteří své obří smartphony využívají k tomu, aby upoutali pozornost a snad i obdiv ženských. :) Je tohle možné?

Nejlepší odpověď
quentos

taky si občas kladu otázku, jak je to možné. \tohle jsem nikdy neměl zapotřebí – že bych nejspíš neměl s čím machrovat je druhá věc, ovšem nepotřebuju mít nutně poslední nejnovější typ :{)> mám ten svůj už asi pět let a byl za korunu :{D>
… důkaz, kam to dnes spěje, dřív chlap potřeboval svaly, když chtěl bejt obdivovanej, dneska stačí krabička s tlačítkama :{D>

Další odpovědi
Damiana

Ale to je přece „klasika“. Dělalo se to a „fungovalo“ to vždycky – alespoň na určité typy obdivovatelek (ale i obdivovatelů). Je fakt, že holky tohle moc nedělají, ale ty se zas „vystavují“ jinak, ne?
No a chlapi (potažmo chlapci)? Hlasité túrováni svého bouráku nebo motorky, stačí i klíčky od drahého auta položené vedle sebe na stůl, drahé hodinky vystavené na odiv, stejně tak jako kérka v triku bez rukávů, pořádná hra svalů – když je!, značkové nápisy na oblečení… Mobil je novodobá hračka, takže se nabízí… Je to běžná součást rituálu, kdy dotyčný o sobě dává okolí najevo to, že není (nechce být) průměr, chce něčím upoutat pozornost. Věci v tomto směru slouží dokonale – když se nelze projevit intelektuálně. Vytahovat se a machrovat – když mám něco „lepšího“, to, na co (nejlépe nepřítel či sok) nějakým způsobem „nedosáhne“ – nic neobvyklého.

Zažila jsem jednou úžasné „machrování“ od zamilovaného chlapíka. Byl se svou novou láskou na první schůzce na bowlingu – který ji ovšem absolutně nezajímal. Proto ani nevěděla, že je v něm takový přeborník. Nakrucoval se před výsledkovou tabulí – kde bylo napsáno, že je místním mistrem – dost dlouho, ale ji ani nenapadlo se tam kouknout. Až už to nevydržel (nechtěl být ale za trapáka a upozornit ji na to násilně), tak se ležérně protáhl a nahlas pronesl: Pořád první… Jí to skutečně došlo – a obdiv byl na světě!:-)))

marci1

Ne. Připadá mi to spíš smutné. Prostě „věci“ vítězí nad myšlením.

anonym

Ne. Je to úsměvné až trapné. K obdivu by měly sloužit vlastnosti svého nositele, ne krám, který je za pár měsíců téměř bezcenný. Takovéhle jednání ale významným způsobem vypovídá leccos o charakteru svého nositele.

mosoj

Ano. V roce 1995 stačilo mobil vytáhnout z kapsy a hned bylo kolem mně zvědavců .........

Deli

Bože, fakt ne. 🙂 Asi bych se taky smála.

zjentek

já ano. Svým způsobem jsem machroval, když jsem v krámu Nokia v chudé asijské lokalitě koupil v roce 2007 smartphone (nevím, jestli se tomu tak říkalo, zkrátka byl to cellphone s operačním systémem) za cca 2tis.kč. Pak jsem volal známým a machroval, že když se jim podaří sehnat letenku za 11tisíc, tak si můžou přiletět jej koupit také a ještě jim zbyde na týdenní pobyt u domorodce, protože u nás stál takový přístroj 16tisíc. A jediné, v čem by byl rozdíl, je IMEI ..neměli by češtinu ,)
..jo a volal jsem jim za 1rupii/min, což je 40hal., ale už končím, protože to už machruju i tady a lidi v čr jen velmi neradi žvýkaj fakta ,)

Illines

No ja nevim jestli jsem machrovala,ale polozila jsem si ho v hospode na stul a za chvili byl fuc.Ale diky zlodejovi,jsem svobodnejsi-uz jsem si novy neporidila.

Funna

je to možné…malé ego se musí pozvednout „velkými“ věcmi…tohle dělají jen chudáci bez sebevědomí…ti ostatní nemusí nikomu nic dokazovat…

Reezo

radši bych se chlubil tím co mám v hlavě, než tím co mám v ruce či kapse :)

www

Tak to ne, ale měl jsem kdysi SE K750i, tehdy novinku a je pravdou, že jeho fotky mně obdivovali i fotografové (mobil/kvalita). No a to jsem byl pochopitelně pyšný 🙂

pl4toon

Mě hlavně štvou ti frikulíni s IPhonama a MacBookama. Jak s tím machrujou, si asi myslí jak jim musí ty krámy každý závidět. To se musím smát :D Vždycky když někoho takovýho vidím, tak mám o něm okamžitě jasno :)
Brácha mého kamaráda dělá v Praze taxikáře a moc mě rozesmálo co si dal jako status na Skype. Něco na způsob ⇒ „BMW + Lacoste + Apple = my life“ No ten mě dostal :D A jezdí ve starým Opelu, má IPhone2 někde z druhý ruky, Lacoste má jen boty a tričko, co dostal pod stromeček. A anglicky neumí ani žblebtnout, tohle si někde asi opsal :D
Ale což, kamarád je to jinak dobrej, o rodinu se stará vzorně (aspoň co vím), tak co bych mu tu malou radost neudělal, dělám že mu to žeru :)

anonym

Ano machroval. Ne ve funkcích atd které 5110 měla. Když mě Nokia upadla a letěla 25 metrů na dlažbu, měl jsem ji třetí den. Našli jsme veškeré díly, poskládal jsem, zapnul a fungovala. http://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/8/83/Noki­a_5110-apel.jpg ale to není machrování, to je chlouba.
Nevím co jsi kde večer při setkání známých zažil. Jen někteří lidé pracující v průmyslu a stavebnictví nechtějí používat dotykové displeje. Je vidět na tvé otázce, že lidstvo se nemůže změnit.

Heřman

Jo… a skončilo to špatně… mobil (SE G502) skončil ve vodě… ale ještě docela funguje… jen někdy… :)