Mody

Macbook nebo windows?

Rodiče my chtějí koupit k vánocům počítač nevím jaký si vybrat rozhoduju se mezi macbookem a windows chtěl bych počítač na Grafiku abych to mohl mít například adobe premiere pro c6 nebo illustrator nebo photosop to by byla práce. A dál na internet klasický věci na internetu.?? Děkuju:)

Nejlepší odpověď
Bedy

Apple je velice uzavřený systém – jakmile si něco od Apple koupíte, už musíte používat jejich produkty. Je to silně omezující. Já též hlasuji pro Windows.
Macbook i iPad jsem v ruce měl, pracoval jsem s ním a že by mne to nějak oslnilo, to říci nemohu. Samozřejmě Apple má něco do sebe a hodí se určité skupině lidí, pro domácího uživatele je jasná volba, pro grafika je to jedno. Z pohodlnosti a rozumné otevřenosti bych volil Windows.

Další odpovědi
zelezo1983

Windows

cochee

Pokud ti rodiče nabízejí macbook, neváhej a vyzkoušej. Počítače Apple jsou svět sám pro sebe, tyhlety aplikace, cos vyjmenoval, mají své protějšky i u Apple – nebudou to zřejmě tytéž, ale umí totéž a leckdy i na lepší úrovni. A spoustu už dostaneš přímo s noťasem, u Windows to budeš muset kupovat (nebo pirátit).