Lily98

Macbook nebo ultrabook s windows?

Dost lidi si stezuje na novy windows 8…
Doplňuji:
Notebook potřebuji hlavně k zábavě (hry,filmy,in­ternet,..) ale i kvůli pracem do školy (prezentace…). Můj bratr má macbook air a už by ho za nic nevyměnil. Také jsem si ho zkoušela, moc se mi líbil ten touchpad a celý ten systém. Ale pořád nevim nevim 🙂

Odpovědi
Bedy

Málo informací – na co budete ten přenosný počítač používat? Jen na kancelářské práce? Nebo k tomu i nějaké prohlížení videí a písniček na internetu (Stream, Youtube apod.)? Či snad budete na něm dělat s grafikou, hudbou, filmy nebo hrát náročnější hry či snad dělat 3D grafiku?

Co se týká Windows 8, tak je dobrý pro zařízení s dotykovou obrazovkou. Na nedotykovku si myslím že je lepší původní rozhraní. Nicméně je to věc názoru, znám řadu lidí, kterým se Windows 8 opravdu líbí a mají ho na přenosném/stolním počítači

Já osobně bych nebyl tak hrr a raději zůstal u Windows 7 nebo počkal na vydání sevisního balíčku pro Win8.
Doplňuji:
S hrama to bude na Macu těžší – vývojaři se hlavně soustředí na Windows, takže já bych hledal nějaký notebook s Windows 7, eventuelně s Winodws 8.

Dobré zkušenosti mám se značkou HP, Lenovo a Toshiba, špatné nejsou ani Sony. http://www.al­za.cz/ultrabo­oky/18853267.htm#f&pg=1&­pn=1&prod=1396,1287,1776­,1310,1311&po=1&par689=6­89-2494&par65=65-158,65-157&par132=132-2581,132-2582,132-180,132-182&sc=1826