FilosofovaEm

Mac Taylor, Gilbert Grissom a nebo Horatio Caine?

Taky někoho z nich milujete? 🙂

Nejlepší odpověď
rynek878

Né,že bych ho přímo miloval,ale rád se na něj dívám:Horatio Caine-kriminálka Miami.

viz link:

http://www.go­ogle.cz/images?hl=cs&rl­z=1T4GUEA_csCZ396&q=­Horatio+Caine&um=1&i­e=UTF-8&source=univ&e­i=X4XATOjILIS­VOsP18e0L&sa=X&­oi=image_resul­t_group&ct=ti­tle&resnum=1&ved=0C­CoQsAQwAA

Další odpovědi
anonym

mě se moc líbí Dustin Hoffman,jako herec i jako muž

quentos

s Macem Taylorem těsně vedle – miluju Melinu Kanakaredes, ta s ním dělá v týmu :{)>

iceT

Mam rada tyhle serialy,kazda ta postava ma neco do sebe.