iceT

Má zumba nějaká pravidla

ohledně zvolených písniček nebo je možné u zumby tančit na cokoli,co se líbí?
Hm,mě jaksi latinskoamerické kroky nejdou…
Doplňuji:
Haňulko díky,jde o to,že bych chtěla si zatančit zumbu soukromě,u nás v domě je něco jako tělocvična,takřka nevyužitá,tak proč toho nevyužít…

Nejlepší odpověď
hanulka11

je jen na cvičitelce jakou zvolí hudbu, v lekcích je pak dobré když se vzájemně dohodnete a společně všichni si určíte druh hudby – vždy se dá vyhovět

Další odpovědi
Babsi

Já jsem chodila na zumbu ke dvěma cvičitelkám. Jedna, ta první, měla rychlé písničky a hodně rychlé kroky, bylo to náročné, ale bavilo mě to víc než u druhé, protože ta cvičila hodně pomalu a mě to kroucení nejde.
Ale jinak jde cvičit na cokoliv, my jsme zkoušeli i stepovat a docela jsem se divila na co všechno jde zumba cvičit.

anonym

iceT – vy se chcete zasebevrazdit ???!!! A jeste v tomhle horku ?
No , nic. Alespon mam ciste svedomi , ze jsem vas varovala. 🙂 -iv-

iceT

  • iv- ne,nechci na sebe spáchat atentát,ale chtěla bych se pokusit udělat pro sebe něco užitečného,a tanec mě vždycky bavil.A v těloc­vičně se můžu natřásat jak budu chtít,nebude mě nikdo okukovat a ještě za lekce nemusím platit…asi to má ještě i jiné výhody,a Vaše varování beru…:-)

anonym

Ok. Ja na vas budu pri kaficku a dortickach v dobrem vzpominat . :-p -iv-