wendyX

Má zde někdo zkušenost s antivirem BitDefender?

S verzí FREE, běžící na PC s Windows7? Dík za info!

Odpovědi
badisko

Ale ano …je celkem uchazejici …na Antivirovem centru dostal hodnoceni 80% a v minulem roce v AV-testu se umistil na prednich prickach …
Avsak …tento antivirus je velice orezany …je dobry pro zacatecniky nezatezuje PC a je prehledny …
Jenze pokud chces sveho milacka chranit vice ..budes muset sahnout k jinemu reseni .. Osobne jsem si na dlouhodobejsi testovani poridil Eset Smart security 7 ..zatim dobry avsak je placeny ..
Dobra varianta je napriklad Comodo Interenet security ..ve free verzi obsahuje vse co placene antiviry ..takze Antivirus …Personalni firewall (jeden z nejlepsich) ..Sandbox ..Virtualni Kiosek (Prostredi odriznite od systemy dobere na online ptatby) Defense + nastaveni serveru DNS a mnoho dalsiho …neznam vybavenejsi antivirovy balik zdarma ..dobra detekce ..ale chce to trochu zkusenejsiho uzivatele …Ma take vybornou Tech podporu v cestine a sam antivirus je cesky …

Dale …ceklem ujde Panda cloud antivirus a Avira ktere ve free verzi chybi firewall dale napriklad F-secure pak ty stare a proflakle jako je Avast a AVG …
Kdyby jsis nemohl vybrat klido napis vnitrni postou a vyberem antivirus podle tveho gusta a tobe na miru …nebot kazdy na ten svuj za naprostou spicku lide v tomto nebivaji obektivni …

PS; Je dobre mit v PC nainstalovany jeste nejaky Antimalware balik …treba Spybot – Search & Destroy nebo Malware Bytes-Antimalware …oba jsou zdarma nicmene neni doporuceno je mit spustene pri chodu antiviru ovlivnuje to rychlost kontroly a muze se hadat s antivirem takze po doby kontroly temito antimalware baliky je doporuceno vypnout primarni antivirus …
Nikdy nemit v PC 2 antiviry nainstalovane natoz spustene dohromady …dojde ke konfliktu a poskodi se OS …
Pro vice info pis do vnitrni posty …zde na odpovedich

vertigo

Free verze BitDefenderu (její engine) je schovaná v Ad-Aware Free Antiviru+.
A když si k tomu dáš na PC Comodo Free firewall, tak si troufám tvrdit, že Ti nastane nudný, nerušený klid. A čisto.
http://www.la­vasoft.com/pro­ducts/ad_aware_fre­e.php
http://www.la­vasoft.com/pro­ducts/compare­.php
http://www.co­modo.com/home/in­ternet-security/fire­wall.php