salsa verde

Má zaměstnavatel nějakou zákonnou lhůtu ve které musí odevzdat na OSSZ nemocenský lístek svého zaměstnance?

Protože ten můj ho nosil někde po kapsách víc jak jeden měsíc.
Doplňuji:
jen pro zajímavost: šla jsem na OSSZ a tam mi ten termín sdělili. a zní takto: CO NEJDŘÍVE. sranda že? takže např. já nemám ještě pořád vyplacenou nemocenskou za srpen.

Odpovědi
hanulka11

Myslím ,že by tak měl učinit do 8 dnů. Ale mnohdy se tak nestane a tím pádem dostaneme nemocenskou vyplacenou se značným zpožděním.

Musíte to tam stále urgovat , mají tam hrozný binec /slušně napsáno/nenechte se odbýt