eso123

Má základní deska telefonu vliv na funkčnost?

Dával jsem na reklamaci telefon s tím,že nejde nabít. Tam mi bylo řečeno, že konektor na micro USB je zničený a nějak to poničilo základní desku telefonu, která je s tím spojena. Telefon však normálně šel, až na to,že nešel nabít. Je to možné, nebo si problém se základní deskou pouze vymysleli abych platil víc za opravu?

Nejlepší odpověď
anonym

…„Je to možné, nebo si problém se základní deskou pouze vymysleli abych platil víc za opravu?“…
Je to možné – pokud se ti zjištění reklamačního technika nepozdává, nech si udělat znaleckou expertizu (vzhledem k pravděpodobné ceně telefonu nedoporučuju).
…„základní deska“… je naprostý základ telefonu, vše ostatní jsou jen periferie (mikrofon, sluchátko, display) a nebo SW (firmware).
___
Pokud ´odejde´ základní deska, je jednodušší (a i levnější) koupit nový telefon, než opravovat tento.

Další odpovědi
honza19hk

proč myslíš že se to jmenuje základní deska. To je to samé jako pracovat na počítači bez základní desky.