darlin

Má z Vás někdo zkušenosti s prací z domova, podnikání z domova:konkrétně s nabídkou balíčku od p.Kozáka?

Nezdá se mi to solidní chtít dopředu cca.400 Kč, ale nechci předčasně nikoho soudit.Děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ve většině případů jsou to podvody, když se chceš záloha předem

Reportáž z pořadu černé ovce

http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/1097429889-cerne-ovce/211452801­080627/obsah/162563-skenery/

Další odpovědi
terry

Souhlasím s Michalem, dopředu bych nic neplatila.
Je nerozumné platit dopředu za něco, když nevím za co přesně.