Má z vás někdo zákaznickou kartu u české pošty?

A rozumí věcem okolo ní? Prosím, napište mi sem…prý když dorazí na poštu zásilka, oznámí vám to na email, jak ale zjistí že zásilka patří vám? Jen podle jména? A lze založit dvě karty, kdy jednu bude mít někdo jiný, a mohl by vybírat poštu za mě?

Odpovědi
Drap

Ano mám. Pravidelně využívám k plné spokojenosti.

johana 56

Projděte si podrobnější informace /Ptejte se/ včetně Obchodních podmínek ve spodní části stránky

https://www.za­kaznicka-karta.cz/