Rokio

Má z vás někdo rád operu?

Kino má rád téměř každý. Divadlo má také rádo hodně lidí. Je ale mezi vámi někdo, kdo má rád operu?

Nejlepší odpověď
ivzez

Jéjej!!!

Opera je můj nejoblíbenější žánr.

Další odpovědi
redy

Mám a hodně, z počátku jsem nestačila "pobratL, co vlastně zpívaj, kdybych neznala děj.

Opereta pro mě byla snažš,í protože se tam i mluví.
Rusalka byla moje první opera 🙂

xxx3

jasně a také balet ;)

Kulpix

Operu, v divadle, moc ne.
OPERU, jako internetový browser jo.;)

anonym

Tak tenhle žánr teda nemusím,ječí tam jak Viktorky na splavu a není nikomu nic rozumět,nechápu co někteří v tom vidí za zábavu.

xxx3

eburo: na to je jediný lék – na pár oper si zajdi. Kdyby to bylo tak strašné, tak už to dávno zaniklo.