Googlenka

Má Warren Buffett nějakou úchylku?

Dobrý den, je Warren Buffett skutečně taková finanční legenda, jak se říká, anebo má taky nějaké „uchylky“(zby­tečnosti, za které utrácí)?

Odpovědi
Rokio

Přímo zbožňuje investování a v přeneseném slovo smyslu by to šlo považovat za úchylku.

Říká se, že někdo je úchyl na sbírání hodinek (má jich například několik desítek), či něčí úchylka je sport (sportuje třeba 4 až 5 hodin denně).

Úchylka má v tomto kontextu skoro až neutrální význam.

zjentek

Tak normální asi nebude, že jo. Protože kdyby byl, tak má normální prachy, logicky. Nebo naopak- kdyby každý normální člověk na tom byl podobně jako „normální“ WB, jsme všichni dávno v hajzlu i s celou planetou. Někdy stačí zdravý rozum nezaslepit financemi a hned je v otázkách jasněji! (;

anonym

úchylku ? … no slyšel jsem, že je dost na čistý prachy, žádný vošoupaný nebo rudě posvrněný 🙂