Avatar uživatele
anonym

Má vůbec smysl být na Facebooku?

Poslední dobou o tom uvažuji, protože jak je známo, data vložená do této sociální sítě jsou snadným terčem ke zneužití. Lidi tam vkládají veškeré informace o sobě, soukromé fotografie, sdílejí každou blbost a na druhé straně číhá zaměstnavatel nebo všivý kolega. Co se týče komunikace, hodně lidí to omrzelo a dnes sem tam prohodím pár slov jen asi s 1 procentem lidí ze seznamu. Na ostatní sedá prach.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, GM, fcoop, anonym před 4282 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pro někoho ano,pro někoho ne.Já tam už dávno nejsem,začal jsem mít tehdy pocit,jakoby mě někdo šmíroval.
A nakonec člověk zjistí,že je to pořád dokola,a v podstatě o ničem.
Studium nejrůznějších ujetých lidí také jednoho přestane bavit,zvlášť,když si uvědomí skutečnost,že je zcela určitě potkává každý den a nepozná je.
Jak nazvat tu spoustu lidí,kteří tam uveřejňují spoustu velmi intimních informací – o sobě,samozřejmě. Proč! to dělají?
Je to asi trochu příbuzné s vyrýváním svého jména do stromu,do zdi,do lavičky…
Takové trochu smutné a strašidelně hloupé.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne, nemá to smysl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak pro mě Facebook má smysl, protože na něm mám stránky různých serverů.
Doplňuji:
O svém soukromí se nezmiňuji a vyjímečně napíši o své momentální aktivitě. S lidmi si „popovídám“ jednou za uherský rok – tedy spíše jim něco okomentuji. Někdy nezavítám na Facebook i několik týdnů a nebo na nic nereaguji.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
javamania

Podle toho kdo na něm je!Např. 13ti letá holka se kvuly facebooku setkala s pedofilem ale utekla mu.Ale jedna paní našla svého dlouho ztraceného bratra.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek