dgfdgf

má vláda nějaký plány co by měla armáda dělat kdyby nás napadly mimozemštani?

Nejlepší odpověď
anonym

Půjdou jim podat ruce,ukloní se a vrátí se do sněmovny.

Další odpovědi
Pepa25

Obávám se, že by Bezpečnostní rada státu musela trochu improvizovat, nic o mimozemských hrozbách jsem v oficiálním materiálech nečetl.

A vy máte nějaké info, jak by měl útok probíhat?

Zdroj: http://www.vla­da.cz/cz/ppov/­brs/dokumenty/vyz­namne-dokumenty-v-oblasti-bezpecnosti-ceske-republiky-18963/

JájsemRaibek

100% mají připravený plán. Za 1. přihlášku ke zdravotnímu pojištění, za 2. sociální a tiskopis na daně. Hned by se je snažili zkásnout a jakmile by to mimozemšťani viděli, vzali by nohy na ramena a zmizli by. :DDDD
PS Jaguar-bohužel vláda nesídlí ve sněmovně :D

anonym

Na mimomšťany není nikdo zvědavý,takže by šlo nejspíš o spontánní sebeobranu ve smyslu „akce vyvolává reakci“ a zřizení následné pohotovostní hlídky,ale jak znám mimozemšťany,tak se vetřou vojákům do podvědomí ze vnitř a ,když přijde ona mimozemská invaze,tak budou mít brány otevřené dokořán.hihi

Drap

Co by tak asi mohla naše armáda dělat ? Myslím že by si nevěděla rady ani s větší vesnicí.

ten který je

Přivítala by mimozemštany a proti lidem by nasadila armádu.

arygnoc

vláda ani nevie, čo s tými pár tankami a lietadlami robiť v mieri (166 tankov a 38 lietadiel, a to ešte ktovie, či sú všetky prevádzkyschopné), nieto ešte pri nejakom konfikte.

takže armáda založí akty x a bude.
a vznikne „area CR“ (resp. „district CR“).

;-Q

ivzez

Vzhledem k tomu, že předpokládáte pouze mimozemšťanky
(mimozemšťani by napadli), by pravděpodobně nešlo o útok,
ale spíše o návštěvu. S návštěvou si vláda poradí i bez plánů …