Má virtuální gravitace nějaký praktický význam?

Virtuální gravitace je rozhraní mezi digitálním a analogovým světem. S pomocí analogových nosičů, mohou být virtuální podmínky přeneseny z načtené obrazovky do analogové stupnice. Význam a popularita těchto podmínek jsou určeny databází Statistik vyhledávání Google. Vychází jako virtuální hmotnost, data mohou být zvážena fyzicky a být srovnávána. Proto nehmatatelná, digitální data získají skutečnou fyzickou existenci a stávají se smyslně hmatatelným zážitkem.

http://vimeo.com/5641809

Nejlepší odpověď
mufoid

Nezískají skutečnou fyzickou existenci, ale „teoretickou“ virtiální váhu