autacek

Má větší hodnotu kilogram zlata, nebo tisícikoruna?

Původní otázka, v níž je chyba.

„Má větší hodnotu kilogram zlata, nebo tisícikorun?“

.. tisíc korun, nebo tisícikoruna? Nebo ještě jinak?

Jak to tazatel myslel? Mohl otázku doplnit a upravit, když udělal chybu. Navíc měl možnost otázku sám upravit a vysvětlit, že došlo k omylu.

Příště proto zkontrolovat, aby byla otázka jednoznačná.

Nejlepší odpověď
aliendrone

větší hodnotu má kilogram tisícikorun

No, k dnešnímu datu ve 22:00 1g zlata – 893 Kč. Takže proteď je 1kg zlata (893 000Kč) lacinější, než 1 kg tisícovek (cca 1 000 000Kč)

Hovořím v burzovích cenách, pokud budete chtít zlato nakoupit soukromě, připravte se, že cena bude o nějakých 25% vyšší než 893Kč.

Další odpovědi
mosoj

větší hodnotu má kilogram zlata

Proč děláte anketu, když to neumíte!!!

Všechno už tady bylo.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-vazi-jedna-2000kc-bankovka

1 gram zlata cca 1000 Kč.<Takže to vyjde nastejno. Jak se tedy má v tvé „anketě“ odpovědět?

Admin2

Čtěte prosím otázku pozorně a nesvádějte úpravu chyby tazatele na jiného.

Tazatelova otázka

„Má větší hodnotu kilogram zlata, nebo tisícikorun?“

Co je tvar tisícikorun? Tvar odpovídá slovu tisícikoruna – zapomenuté a.

Pro tvar tisíc korun svědčí dvě chyby… .

Kdo chce, tak pochopí.

autacek

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

http://sklonuj­.cz/slovo/tis%C3%AD­cikoruna

independent

V otázce je kilogram ne gram jak většina odpovídá

mosoj

Vepište odpověď. Dělit nebo násobit tisíci snad umíš. Jestli nevíš kolik má kilogram gramů, někdo snaživý ti napoví, ale nejspíš už to zde bylo.

autacek

Otázka je položena jasně, osobní invektivy si nechte případně do osobní zprávy.

cochee

Otázku upravil Admin2, čímž nabyla zcela jiného významu 😁

autacek

no to je síla 😁

autacek

Tak změny otázky na původní se již asi nedočkám ☹

cochee

Pokud otázka není uzamčena, můžeš ji jednou upravit sám. Pokud už jsi tak udělal (domnívám se, že ne), napiš přímo administrátorům, že po zásahu Admin2 nabyla otázka jiného významu a že bys ji chtěl dát do původního stavu. Mimochodem, taky jsi ji mohl původně formulovat lépe, například: „Má větší hodnotu kilogram zlata, nebo kilogram tisícikorun?“

autacek

Jako nejsme tady pro srandu králíkům, nebo myslíte, že jo?