moment

Má Vesmír rozum? Dokáže myslet? Milovat? Strádat?

Nejlepší odpověď
mosoj

Já si myslím že vesmír rozum má a ztotožňuji ho s církevním bohem.
Milovat a strádat ? Lidsky si myslím že ne, ale je to tak abstraktivní úvaha, že pravdou může být vše.

Další odpovědi
sottka

Kde jste na takovou kravinu příšel.Vesmír možná jo ale vy asi ne

anonym

Asi ano. Protoze lide maji mit rozum , ale ja ho nemam. Nedokazu ani myslet . Milovala jsem se dvakrat – mam 2 syny a postradam prave ten rozum. ☹ -iv-
A ted vazneji . 🙂 Jako mame nekdy pocit nejakeho vnuknuti … pocitujeme ruzne emoce – energie – tak to mame z mozku , ale do toho mozku to musi odnekud prijit … tak tedy z vesmiru … z jeho " energii " ? Neco , co neni videt a neni to tudiz dokazatelne , prokazane …

žolik

myslím že může milovat,strádat,všechno se vším co se děje kolem nás je spojeno v jeden celek,i ve vesmíru jsou skládky nepořadku,tak jak na zemi.

Zdroj: žolík