SonsyMite

Má Vaše zvíře rádo něco zvláštního?

Naše kočka miluje olivy

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

Jiné

to je zvláštní chuť olivy, když jsem měla potkana jedl hrášek..
bývalá kočička Briketka jedla skoro všechno nejraději měla jahodový jogurt :D
můj kocourek nijaké zvláštní chutě nemá – má nejraději olejovky a vepřový syrový masíčko, jak vyndám prkýnko už běží ze zahrádky jak šipka :))

a má rád, když ho hladím na bříšku a přitom natáhne zadní nožky..
jen kvikne, když mu sáhnu trochu níž a zas pokračujem je s ním velká prča, jak se rozvalí v trávě, ale i na silnici v tý špíně jsou to takový labužníci, jak v mazlení i v tom co by kde zbaštili :D

Doplňuji:
jéje Bohemico tos mi teď připomněla moje teta měla mopslici a ta zas milovala vajgly hned, jak jsme dokouřily já, ségra a sestřenice musely jsme chvilku počkat než vychladnou, aby si na ně s chutí vrhla a oni jak chrochtaj znáš je viď jako malí buldočci tak byla móc roztomilá a tvářila se, jako když má kus masa :D
teta měla chovnou stanici Boxerů, Boldočků a pak si pořídila tuhle Mopsličku..

Další odpovědi
anonym

Ano

Kdysi jsem platila pokutu za to,že náš osel se naučil docházet na hřbitov a ožíral čerstvé věnce.Strašně přitom vyděsil dvě babky,které tam drbaly na lavičce.Připlížil se k nim zezadu a „pozdravil“ je. Kdo někdy slyšel zatroubit oslího hřebce pochopí . Takový osel by mohl navádět hlasem lodě do přístavu. Tento také obliboval cigeraty.Děti z celé vsi lopily doma rodičům cigarety a chdily si zajezdit. Jeho taxa byla dvě kolečka za dvě cigarety.Nikdy se nepřepočítal,jen se mu musely odlamovat filtry-po těch se trochu motal…:D

Drap

Ano

Ano, můj pes má rád mně

Lukasy

Ano

Potkanice rada okusovala tlačitka od ovladače a jedla je.
Jinak maji radi snad všechno, chutna jim i to co nechutna mě :D