Avatar uživatele
SonsyMite

Má Vaše zvíře rádo něco zvláštního?

Naše kočka miluje olivy

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Damiana, briketka10, anonym před 4283 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Jiné

to je zvláštní chuť olivy, když jsem měla potkana jedl hrášek..
bývalá kočička Briketka jedla skoro všechno nejraději měla jahodový jogurt :D
můj kocourek nijaké zvláštní chutě nemá – má nejraději olejovky a vepřový syrový masíčko, jak vyndám prkýnko už běží ze zahrádky jak šipka :))

a má rád, když ho hladím na bříšku a přitom natáhne zadní nožky..
jen kvikne, když mu sáhnu trochu níž a zas pokračujem je s ním velká prča, jak se rozvalí v trávě, ale i na silnici v tý špíně jsou to takový labužníci, jak v mazlení i v tom co by kde zbaštili :D

Doplňuji:
jéje Bohemico tos mi teď připomněla moje teta měla mopslici a ta zas milovala vajgly hned, jak jsme dokouřily já, ségra a sestřenice musely jsme chvilku počkat než vychladnou, aby si na ně s chutí vrhla a oni jak chrochtaj znáš je viď jako malí buldočci tak byla móc roztomilá a tvářila se, jako když má kus masa :D
teta měla chovnou stanici Boxerů, Boldočků a pak si pořídila tuhle Mopsličku..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano

Kdysi jsem platila pokutu za to,že náš osel se naučil docházet na hřbitov a ožíral čerstvé věnce.Strašně přitom vyděsil dvě babky,které tam drbaly na lavičce.Připlížil se k nim zezadu a „pozdravil“ je. Kdo někdy slyšel zatroubit oslího hřebce pochopí . Takový osel by mohl navádět hlasem lodě do přístavu. Tento také obliboval cigeraty.Děti z celé vsi lopily doma rodičům cigarety a chdily si zajezdit. Jeho taxa byla dvě kolečka za dvě cigarety.Nikdy se nepřepočítal,jen se mu musely odlamovat filtry-po těch se trochu motal…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano

Ano, můj pes má rád mně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Ano

Potkanice rada okusovala tlačitka od ovladače a jedla je.
Jinak maji radi snad všechno, chutna jim i to co nechutna mě :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek