zjentek

Má v sobě Android 9 zabudovaný nástroj/konvertor k převodu jednotek?

Androjd 9 a převodník jednotek. Nic jsem nenašel, děkuji.

A pokud převodník nemá, máte svůj tip na nějaký osvědčený, praktický, vhodný pro Androida?
(Je jich tam celá hromada, čert aby se v tom vyznal…)

Nejlepší odpověď
odik

Já používám Mi Kalkulačku (od Xiaomi). Má jak klasické výpočty, tak i všemožné převody jednotek atd.

Zdroj: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.miui.calcula­tor&hl=cs

Další odpovědi
aliendrone

Čistý Android myslím že ne. Jinak různé nástavby výrobců (jako třeba MIUI od Xiaomi) to můžou mít přímo v sobě – jak zmiňuje odik u MiKalkulátoru.

Jinak – ne že by to bylo potřeba, stačí napsat do googlu třeba „100 pound to kg“,
„500 kelvin to celsius“, „1000 ft to kilometer“ nebo „78,458 gallon to liter“ a strejda G. ti to ochotně spočítá i bez hledání (každopádně doporučuji používat ANGLIČTINU, v češtině to občas nejde)! ;) :D :D