dgfdgf

Má v dnešní době ještě cenu kupovat hru Prince of Persia? Je ta hra ještě v dnešní době hratelná?

Nevíte, kde bych mohl koupit Prince of Persia: The Sands of Time na xbox 360 v češtině? Vyšla vůbec v češtině?

Odpovědi
lexx

to byl program pro DOS, Windows vyšší verze ho asi neotevře, nezkoušel jsem, kopii mám

Reezo

Určitě bude nějaká předělaná verze i na dnešní PC a operační systém. Já osobně jsem zastánce stahování, ale když mě ta hra opravdu baví, tak rád podpořím tvůrce hry. Je blbost si předem kupovat nějaký produkt, který ani nevíš, jestli tě bude bavit a vrátit to nemůžeš jen tak.